SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnime dhe kurse për të gjitha nivelet arsimore
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '14
ID e produktit :
21344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Conscientia është qendra e cila ofron kurse dhe trajnime në shumëllojshmëri fushash që mundëson aftësimin profesional në drejtime të ndryshme. Ne ofrojmë kurse për nivele të ndryshme të arsimit dhe një mori trajnimesh. Për më tepër, plotësojmë nevojat për mësim individual të klientëve tanë. Gjithashtu përkrahim grupet e organizuara të pjesëmarrësve duke i mbështetur me oferta atraktive.

Parimi ynë kryesor është cilësia e lartë në mësimdhënie që rrjedhimisht pasqyrohet edhe me një efektivitet të madh në mësimnxënie.

Ajo çka e dallon qendrën Conscientia është qasja inovative që e kemi ndaj klientëve tanë, si gjatë punës me ta në kurse dhe trajnime ashtu edhe në përkrahjen e tyre pasi t’i përfundojnë këto. Përveç çertifikatave, kjo shkollë është e para dhe e vetmja e cila pajisë studentët e dalluar me rekomandime personale për studime të mëtutjeshme apo për ndonjë vend pune.

Ne gjendemi në rrugën Mark Isaku 17, në Prishtinë
Afër Klubit të Boksit Prishtina te Qafa, pëballë redaksisë së gezetës ditore Tribuna. Gjitashtu i bie edhe afër Kolegjit Riinvest

Ju sugjerojmë të vizitoni webfaqen tonë në mënyrë që t'i shihni të gjitha ofertat tona.

conscientia-ks.wix.com/conscientia 
Informata rreth publikuesit
Kurse
Prishtinë
045 547 367
Mark Isaku 17, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »