SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamera
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '14
ID e produktit :
21350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kamera M7 phanasonic prodhim i vjeter por punon perfekt vje nga franca me kabllo te gjitha dhe nje bateri rezerv
Informata rreth publikuesit
festim
Ferizaj
045 682 531
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »