SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mjalte dhe bletë
Çmimi :
€125.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '14
ID e produktit :
21351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mjalte dhe bletë
Shes mjalte,kilogrami 10 euro. Llojet e mjaltes : geshtenje dhe bagren.Mjalti eshte shume kualitativ.
shes blet te mira me oma te reja dhe te trajtuara
Nr. i telefonit : 044406769
Pronari : Hajdin Hasanmetaj,Strellc.
vërejtje:Fotot janë të fotografuara me daten:28.12.2013
fotoja qe eshte Kulla tregon vendin ku ndodhem ne Strellc

bleta 1 katshe eshte 125 euro.
Informata rreth publikuesit
Albin
Strellc I Epërm
Strellc I Epërm [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »