SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Swarovski Golden Shadow Wing 39 MM - Varse
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '14
ID e produktit :
21393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Swarovski Golden Shadow Wing 39 MM - Varse me aksesorë dhe zinxhirë prej Argjendi 32.50 Euro
Informata rreth publikuesit
GALLA JEWELRY
Prishtinë
049-176-047
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »