SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Swarovski Clover AB Set
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '14
ID e produktit :
21398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Swarovski Innovation Fall/Winter - New Collection 2014/2015
Swarovski Clover AB Set me aksesore dhe zinxhire prej Argjendi 39.50 Euro
Informata rreth publikuesit
GALLA JEWELRY
Prishtinë
049-176-047
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »