SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
garnitura të kaçavidave dhe turjelave | A7141
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A7141 | 35 pjesësh, garnitura e kaçavidave dhe çelësave lëvizës
+ llamba #BlackDecker
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »