SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
garnitura të kaçavidave dhe turjelave | A6988
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
A6988 | 50 pjesësh, garnitura e kaçavidave montuese të
dhëmbëzuar. #BlackDecker
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »