SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KURS PËR KONTABILITET FINANCIAR
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
ID e produktit :
21447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkolla”Kujt E Sa”organizon kurse për mënyrën praktike të udhëheqjes së arkës dhe udhëheqjes së KONTABILITET-it FINANCIAR, me program kompjuterik,në mbështetje të Standardeve Ndëkombëtare të Kontabilitetit dhe në mbështetje të nomave ligjore ekzistuese në Kosovë. Shembull konkret i udhëheqjes së KONTABILITETIT FINANCIAR në një ndërmarrje, duke pëfshirë këtu të gjitha veprimet, nga çelja e librave, deri te nxerrja e rezultatit përfundimtar dhe mbyllja e librave.Kursi zgjat dy muaj.
Informata rreth publikuesit
shkolla
Prishtinë
044 173 173
PRISHTINË, Lagja Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »