SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | KR1102K |
Çmimi :
€139.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese Elektrike | KR1102K |

Shpuesit me goditje me dy shpejtësi Black & Decker janë të përshtatshëm për punë me të ndërlikuara,
shpejtësia dyshkallëshe u mundëson forcë të madhe dhe gjithanshmëri.
Shpuesit janë të përshtatshëm për shpimin e betonit, murit, metalit, drurit dhe plastikës.
17 dhëmbët në mekanizmin përbërës garantojnë shpim më të mirë të çdo niveli.
Koka metalike që mundëson montim të shpejtë dhe bllokadë automatike të qafës së shpueses, mundëson ndërrimin e shpejtë dhe të lehtë të pajisjeve me një dorë. Kutia metalike i mundëson ruajtje
më të madhe dhe zgjatje të afatit të përdorimit. Përdorimi me dy shpejtësi i mundëson numër të madh të rrotullimeve njëkohësisht.
Me levën kontrolluese të shpejtësisë mund ta rregulloni përshtatjen
optimale për materialin që përpunoni. Doreza ergonomike e dizajnuar me gomë të butë e bënë të kapet lehtë dhe të mbahet me komoditet gjatë shpimeve. Sistemi çekan për shpim në mur

fuqia 1100 W
koka montuese 13 mm
tipi i kokës metalike
numri i rrotullimeve
shpejtësia 1. (e parë) 0–1.100 /min
shpejtësia 2 (e dytë) 0–3.200 /min
numri i goditjeve
shpejtësia 1. (e parë) 18.100 /min
shpejtësia 2 (e dytë) 54.400 /min
fuqia shpuese në
dru 50 mm
metal 16 mm
beton 20 mm
bllokimi i rrotullimeve po
rregullimi i shpejtësisë po
majtas/djathtas po
doreza shtesë po
doreza prej gome po
masa 2,8 kg
valixhja po
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »