SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
garnitura të kaçavidave dhe turjelave | A7039
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | A7039 – 45 pjesësh, garnitura e kaçavidave montuese të dhëmbëzuar.
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »