SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerësi i Degëve - ALIGATOR | GK 1000
Çmimi :
€137.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Pajisje për Kopsht | Prerësi i Degëve - ALIGATOR | GK 1000
Prerësi novator për degë, përveç prerjes efi kase të degëve me trashësi deri 10 cm ofron edhe siguri të madhe gjatë prerjes. Forma e tij dhe doreza e përshtatshme me dy mbajtëse, kanë për qellim mbrojtjen
maksimale gjatë prerjes qoftë në ajër apo në toke.
Prerja e degëve në përmasa deri 10 cm deri 10 here më e shpejtë
se sharrimi me dorë.
Masa e vogël dhe mbikëqyrja e thjeshte mundëson përdorim të rehatshëm me mundim më të vogël.
Fuqia 550 W
Gjatësia e shpatës 15 cm
Shpejtësia e zinxhirit 4,5 m/s
Pesha 3 Kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »