SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Top Lighter i Personalizueshem me Ngjyre dhe Logo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cakmak Top Lighter i personalizueshem me nje ngjyre dhe logo. Material cilesor i disponueshem ne disa ngjyra dhe stampim jetegjate i logos tuaj. Zgjidhni me siper ngjyren e cakmakut, ngjyren e logos dhe skedarin e logos (PSD, AI, JPG, PNG, etj.) perpara se te beni porosine.

Cakmaket prodhohen nga nje fabrike moderne, me e madhja ne Ballkan per materiale promocionale. Prodhimi behet me teknologjine me te avancuar Gjermane, Arburg, permes makinerive te sofistikuara robotike dhe staf te kualifikuar inxhinieresh. Lenda e pare importohet nga Gjermania dhe eshte e certifikuar per vetite antibakterike.

Çmimi: 30 Lekë

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11665/top-lighter-i-personalizueshem-me-ngjyre-dhe-logo 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »