SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese me Bateri | EPC 146 BK
Çmimi :
€121.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese me Bateri | EPC 146 BK
Shpejtësia e 2 (dytë): shpejtësia e madhe për shpim në dru, e vogla për
montim të vidave. Momenti i kurdisjes së shpimit 24 shkallësh për montim të sakte të vidave me vida të ndryshme në materiale të
ndryshme. bateria NiCd të cilën e montojmë dhe e heqim lehtë. Koka me montim të shpejtë për ndërrim të shpejtë dhe të lehtë.
Kontrollimi i shpejtësisë mundëson aktivizimin pa pengesë dhe nën kontroll të shpimit apo të montimit të vidave. Doreza e gomës e përshtatshme për përdorim.
presioni / forca 14,4 V / 1,2 Ah
koka me montim të shpejtë 10 mm
numri i shpejtësive 2
shpejtësia 1. (e parë) 0–450 /min
shpejtësia 2. (e dytë) 0–450 /min
numri i goditjeve
shpejtësia 1. (e parë)
shpejtësia 2. (e dytë)
majtas /djathtas po
rregullatori i momentit të shpimit 24 shkallë
momenti më i shpejtë i shpimit 15 Nm
fuqia e shpimit në
dru 25 mm
metal 10 mm
tulla
akumulatori (bateria) 2
koha e mbushjes 3 orë
masa 1,6 kg
Valixhja po
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »