SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Montues me Bateri | KC 460 LN
Çmimi :
€49.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Montuesi i Vidave | Montues me Bateri | KC 460 LN
Montuesit e vidave me akumulator Black & Decker janë të lehtë dhe kompakt por megjithatë shumë të fortë. Të përshtatshëm për punë universale në montimin e vidave.
Ndriçuesja Led për përdorim në hapësira të errëta.
Montimi i dorezës për përdorim më të lehtë dhe më komod.
Madje edhe në zonat që më vështirësi arrihen.
Kurdisja e momentit të rrotullimit për kujdes me të madh gjatë montimit të vidave.
Bllokada automatike e boshtit.
presioni / kapaciteti 3,6 V / 1,1 Ah Li-ion
shpejtësia e rrotullimeve 180 /min
majtas / djathtas Po
bllokada automatike e boshtit Po
momenti maksimal i rrotullimit 7,7 Nm
ndriçuesja LED Po
koha e mbushjes 12 orë
Pesha 0,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »