SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Heftalicë | KX418E
Çmimi :
€58.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Heftalicë | KX418E

Kapësja elektronike Black & Decker ju mundëson shpejt dhe pa ndonjë mund të madh ngjitjen dhe përforcimin e shkresave dhe pllakave të forta me fi je. Me to mund të ngjitni edhe materiale dekorative apo të izolimit. p.sh. shiritat, folitë, stofi .
Mundësia e përdorimit të gozhdëve dhe të shtrënguesve mbulon spektër të gjerë të përdorimit. Kapaciteti i madh i shtrënguesit
mundëson afat të gjatë të përdorimit të mjetit pa shtesë të materialit shpenzues. Shtatë shkallë të forcës se ngulitjes. Kompakt dhe i lehtë, i thjeshtë për përdorim.
Fuqia 1.500 W
numri i goditjeve /min 20
madhësia e shtrënguesit 6–14 mm
madhësia e kunjave 14 mm
kapaciteti i ngarkesës së shtrënguesit 64
kapaciteti i karikatorit të kunjave 64
Pesha 1,4 Kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »