SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolinë Pune | WM 825
Çmimi :
€119.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Tavolinë Pune | WM 825

Tavolinat lëvizëse të punës WORKMATE™ janë kompakte dhe të forta,
janë vegla ndihmëse të shkëlqyeshme për përpunimin e materialeve të ndryshme. Konstruksion i fortë nga çeliku. Ruajtje shumë e thjeshtë dhe transport i rëndomtë Kunjat rregullues të montuar dhe gojëzat garantojnë kapje të gjithanshme dhe me besueshmëri e shtrëngojnë objektin e vendosur. Montim dhe pastrim i thjeshte. Këmbët e mbathura me gomë parandalojnë rrëshqitjen.
lartësia për punë 800 / 620 mm
boshllëku i gojëzës 0–205 mm
gjatësia e gojëzës 740 mm
gjerësia më e madhe e gojëzës 541 mm
rregullimi i lartësisë së tavolinës 2
mbajtja e peshës më të madhe 250 kg
masa 15,80 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »