SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Televizor NEO
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '14
ID e produktit :
21561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet televizori NEO shume pak i perdorur. Funksionon ne rregull si dhe gjithashtu permban edhe telekomanden.
Informata rreth publikuesit
Elion
Prishtinë
044606600
3 Sheshirat, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »