SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matës Laserik | LZR 310
Çmimi :
€56.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Matës Laserik | LZR 310

Laserët e që rregullohen në mënyrë manuale
Teknologjia laserike Black & Decker ju garanton matje të thjeshtë, të sigurt dhe profesionale, dhe nivelime, në shtëpinë dhe ambientin tuaj. Laserët që rregullohen në mënyrë manuale janë vegla ndihmëse ideale për montimin e perdeve, rafteve, fotografi ve, pllakave te qeramikës ...
presioni 3 V
klasë laserike 2
forca dalëse < 3,5 mW
shikueshmëria e rrezes 4 m
dioda laserike 635 Nm
saktësia +/- 1 mm/m
rregullim automatik Jo
bateria 2 x AA
valixhja Po
masa 0,5 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »