SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laser me nivelim Automatik | BDL 230 S
Çmimi :
€108.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Matës Laserik | Laser me nivelim Automatik | BDL 230 S

Laserët Black & Decker janë ideal për spektër të gjerë të përdorimit. Si për montim të kuzhinave, mobileve, ormanëve, ndriçimit të hapësirës, ndërprerësve të rrymës dhe punëve tjera shtëpiake.
Mekanizmi për vetë-nivelim.
E drejton rrezen me saktësi 0,06º në çfarëdo pozicioni pa ndonjë intervenim shtesë të operuesit.
Dy dioda laserike – mundësojnë projeksionin e rrezes së laserit dhe lokacion optimal për krahasim të saktë, edhe pas këndit apo qoshes.
Laseri në formë kryqi: vetë mund të zgjidhni mënyrën horizontale vertikale apo të kryqëzuar.
Monitori LCD për përdorim të thjeshtë.
Mbajtësja rregulluese për përdorim në mur apo jashtë mureve për rregullim të saktë të lartësisë së rrezes.
klasa laserike 9 V
forca dalëse 2
shikueshmëria e rrezes < 2,2 mW
dioda laserike 4 m (të dytë)
saktësia 630–675 Nm +/- 1 mm/m
rregullohet në mënyrë automatike PO
detektor i metaleve po (25 mm)
detektor i rrymës po (38 mm)
monitor LCD PO
bateria 9 V
çanta PO
masa 0,5 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »