SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laser me nivelim Automatik | LZR 6
Çmimi :
€124.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Matës Laserik | Laser me nivelim Automatik | LZR 6
Laserët Black & Decker janë ideal për spektër të gjerë të përdorimit. Si për montim të kuzhinave, mobileve, ormanëve, ndriçimit të hapësirës, ndërprerësve të rrymës dhe punëve tjera shtëpiake.
Mekanizmi për vetë-nivelim.
E drejton rrezen me saktësi 0,06º në çfarëdo pozicioni pa ndonjë intervenim shtesë të operuesit.
Dy dioda laserike – mundësojnë projeksionin e rrezes së laserit dhe lokacion optimal për krahasim të saktë, edhe pas këndit apo qoshes.
Laseri në formë kryqi: vetë mund të zgjidhni mënyrën horizontale vertikale apo të kryqëzuar.
Mbajtësja rregulluese për përdorim në mur apo jashtë mureve për rregullim të saktë të lartësisë së rrezes.
klasa laserike 9 V
forca dalëse 2
shikueshmëria e rrezes < 2,2 mW
dioda laserike 3,2 m
saktësia 635 Nm +/- 1 mm/m
rregullohet në mënyrë automatike PO
bateria 9 V
çanta PO
masa 0,3 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »