SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOSITËSET E BARIT | EMAX 32 S
Çmimi :
€155.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker #Kosa | EMAX 32 S
Nëse keni livadh në të cilin luani futboll, përgatitni piknik apo keni drunj të mbjellë në të, atëherë është e nevojshme përkujdes i veçantë për të. Me kositëset elektrike të barit livadhi i juaj do jetë i rregulluar
shpejtë dhe mirë.
Teknologjia E-Drive: rrotullim i shpejte dhe kapacitet i larte i kositjes madje edhe të barit të rritur dhe të lagësht.
Forma e përshtatshme e karrocerisë është ideale rreth shkurreve apo mobileve të kopshtit.
Shporta e gjerë për barin e kositur që zbrazet lehtë.
Vendosja optimale e rrotëzave mundëson kositjen deri në skaj madje edhe nën skaj nëse nuk paraqitet ndonjë pengesë.
Gjerësia e kositjes prej 32 deri në 38 cm është e mjaftueshme për livadhe të vogla dhe të mesme.
Rregullimi i thjeshtë i lartësisë së kositjes, për kositje të lehtë dhe të efektshme Dorezat janë të çmontueshme prandaj kositësja
është e lehtë për ta ruajtur.
Dorezat për bartje dhe ngritje të lehtë.
fuqia 1200 W
gjerësia e kositjes 32 cm
tipi i motorit induktiv
lartësia e kositjes 20/40/60 mm
rregullimi i lartësisë sipas numrit 3
vëllimi i shportës 35 l
indikatori i mbushjes së shportës (gryka) PO
prerësi i metaltë PO
masa 7,20 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »