SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluesi i mbetjeve të bimëve | GS 2400
Çmimi :
€392.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | Pajisje për Kopsht | Bluesi i mbetjeve të bimëve | GS 2400

Për të ndihmuar vendosjen e rrembave të rënë apo të prerë nga kopshti i juaj do të ju shërbente shumë bluesi i mbetjeve të bimëve. Degët e njoma i bluan në copëza të vogla, të përshtatshme për kompostim.
Motori i fuqishëm 2400 W do të bëjë që rrembat dhe mbetjet tjera vërtet të bluhen mire dhe të përshtaten për kompostim.
Rrotat e mëdha mundësojnë aktivizim dhe përdorim të rehatshëm të bluesit.
Ndërprerësi kryesor pengon aktivizimin e rastësishëm.
Largim i thjeshtë i pjesëve të bluara.
Bluan degë të njoma me përmasë 40 mm.
Drejtohet lehtë dhe prerësit i montohen thjeshtë.
fuqia 2400 W
tipi i motorit i qetë, induktiv
diametri i bluarjes së degëve 40 mm
rrotëzat po
ndërprerësi kryesor po
doreza po
masa 26,5 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »