SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THITHËSJA ME AKUMULATOR ORB-IT | ORB72MBL
Çmimi :
€102.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker | ORB72MBL
Linja e re e thithësve me akumulator Orb-it ofron efi kasitet dhe stil atraktiv. Janë të përshtatshëm për pastrim të shpejtë në shtëpi apo në zyre.
I përshtatet dorës suaj. Peshon më pak se 750 g.
Me rregullator të veçantë mund t’i pastrojmë edhe vendet vështirë të arritshme.
Rregullatori (360o) është njëkohësisht edhe mbushës dhe mundëson që thithësi përherë të jetë i përdorshëm dhe i gatshëm për përdorim.
Kapaciteti i enës për pluhur është 180 ml. Kapaku i madh dhe i tejdukshëm na mundëson të shohim se kur është koha për zbrazje.
Kur e ngrehim dorezën, gjithashtu hapet edhe gryka. Me shtypjen e butonit, gryka dhe doreza pëlqehen mirë Filtrimi dyshkallësh për ajër më të pastër.
Produktin mund ta zgjidhni në 6 ngjyra të ndryshme.
Bashkangjitur: shtojca e ngushtë dhe brusha e butë.
presioni 7,2 V
tipi i baterisë Li Ion
qarkullimi i ajrit 900 L/min
fuqia thithëse 10 AW
kapaciteti i enës për pluhur 180 ml
koha e veprimit 10 min
koha e mbushjes (së parë) 4 orë
masa 0,72 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »