SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese me Bateri | EGBL 108 K
Çmimi :
€118.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese me Bateri | EGBL 108 K
EGBL 108K është ultra-kompakt dhe i lehtë dhe është i përshtatshëm për shpim apo për montime të lehta të vidave veçanërisht nëse punohet në lartësiapo në hapësirë të mbyllur. 11 pozicione të levës, mundësojnë
kontroll të saktë të shpimit në dru, metal, plastike dhe të gjitha llojet e montimit të vidave. Doreza e butë Anti-slip mundëson mbajtje të këndshme gjatë përdorimit të shpueses.
tensioni i baterisë 10,8 V / 1,3 Ah
koka me montim të shpejtë 10 mm
numri i shpejtësive 1
numri i rrotullimeve
shpejtësia 1. (e parë) 0–600 /min
majtas/ djathtas PO
numri i niveleve 11
momenti i rrotullimit më të madh 12 / 24 Nm
fuqia e shpimit në:
dru 25 mm
metal 10 mm
bateria 1
koha e mbushjes 3 ore
masa 1,1 kg
valixhja 1,1 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »