SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese me Bateri | EPL 148 K
Çmimi :
€149.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese me Bateri | EPL 148 K
EPL148K ka 14,4 dhe 18 V fuqi dhe shpejtësi të mjaftueshme për shpim në mure, metal dhe dru. Rrotullimi në moment 24 shkallësh për montim të plotë të vidave në materiale të ndryshme me vida të madhësive të ndryshme.
Bateria nga Litium-joni, ruan 80% të forcës për 90 ditë kështu që nuk ka nevojë të mbushet bateria para çdo përdorimi. Shpejtësia e ndryshueshme mundëson me shumë kontroll gjatë shpimit dhe montimit të vidave. Dy shpejtësi për shpim të shpejtë dhe të ngadaltë. Shpejtësia e parë garanton rrotullim me të fortë dhe më
të kujdesshëm, kurse shpejtësia e dytë mundëson shpejtësi më të madhe.Ndërrim i shpejtë dhe i thjeshtë i baterisë në vendin e përshtatshëm. Doreza e butë Anti-slip mundëson mbajtje te këndshme gjatë përdorimit të shpueses. Kutia për ruajtjen e veglave dhe pajisjeve tuaja.
tensioni i baterisë 4,4 V / 1,1 Ah
koka me montim të shpejtë 10 mm
numri i shpejtësive 2
numri i rrotullimeve
shpejtësia 1. (e parë) 0–450 /min
shpejtësia 2. (e dytë) 0–1.500 /min
numri i goditjeve
shpejtësia 1. (e parë) 0–6.750 /min
shpejtësia 2. (e dytë) 0–22.500 /min
majtas/ djathtas PO
numri i niveleve 24
momenti i rrotullimit më të madh 16 / 33 Nm
fuqia e shpimit në:
dru 25 mm
metal 10 mm
beton 10 mm
bateria 1
koha e mbushjes 3 ore
masa 1,6 kg
valixhja 1,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »