SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharra e rrumbullakët | KS 1500 LK
Çmimi :
€184.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Sharra | Sharra e rrumbullakët | KS 1500 LK
Sharrat e rrumbullakëta Black & Decker janë vegla të shkëlqyeshme për prerje të sakta. Prerja është e lehtë, e saktë, para se gjithash pa rrezik, nga se ofrojnë kontroll në raste më të ndryshme të përdorimit.
Thellësia e prerjes 65 mm është e mjaftueshme për prerje normale të
drejtë dhe në kënd.
Motori i fuqishëm mundëson prerje me sukses maksimal.
Laseri i montuar, mundëson prerje të saktë.
Rregullimi i thellësisë së prerjes, varësisht për çka përdoret.
Rregullimi i prerjes në kënd deri 45°.
Mundësia e thithjes së pluhurit që mundëson ambient të pastër në punë.
Bllokada e qarkut për ndërrim të thjeshtë të tehut.
fuqia 1.500 W
numri i rrotullimeve 4.000 /min
dimensioni i tehut në mm 170 x 16 x 2,6
rregullimi i prerjes në kënd 0–45°
thellësia e prerjes 0–45° 55 / 45 mm
drita laserike PO
valixhja PO
masa 5,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »