SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHARRA NE FORMË SHPATE | RSP 1050 K
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#BlackDecker #Sharra | RSP 1050 K
Sharra në formë shpate është e shkëlqyeshme për shumë punë. Me të mund të preni drurin, si dhe plastikën e metalin. Forma e saj mundëson prerjen e materialit edhe në vendet vështirë të arritshme.
fuqia 1.050 W
numri i lëvizjeve 0–3.500 /min
rregullimi i shpejtësisë PO
lëvizja e tehut 28 mm
efi kasiteti i prerjes në
dru 305 mm
plastikë
metal 75 mm
doreza rregulluese PO
tehet shtesë të sharrës 1
valixhja PO
masa 4,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »