SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHARRA universale SCORPION | KS 880 EC
Çmimi :
€74.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Sharra | SHARRA universale SCORPION | KS 880 EC
Sharra universale Scorpion është vegël e gjithanshme dhe për shumë qëllime që përfshinë një spektër të gjerë të prerjes për prerje të rëndomte dhe të shpejtë të gati të gjitha materialeve.
fuqia 400 W
numri i lëvizjeve 0–4.600 /min
rregullimi i shpejtësisë PO
lëvizja e tehut 10 mm
efi kasiteti i prerjes në
dru 100 mm
plastikë 125 mm
metal 3 mm
doreza rregulluese JO
tehet shtesë të sharrës 1
valixhja JO
masa 1,9 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »