SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gërryesi i rrumbullakët | KA 280 K
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Gërryesit | Gërryesi i rrumbullakët | KA 280 K
Ky gërryes i ri me ndihmën e funksioneve AUTOSELECT™ vetë e përzgjedh dhe e koordinon shpejtësinë e gërryerjes.
Gërryesi përmban 4 funksione në një aparat. Gërryerjen elementare, gërryerjen fi nesë dha dy funksione të përpunimit final.
Përzgjedhja Autoselect garanton shpejtësi të duhur duke u bazuar në performancë optimale. Me shtypjen e butonit në mënyre të thjeshtë
dhe të shpejtë vendosim dhe ndërrojmë letrën për gërryerje.
Sistemi Cyclonic action për thithje efi kase të pluhurit.
Gërryesi shumë funksional është ideal për përgatitjen e sipërfaqes se drunjtë për ngjyrosje dhe lyerje me llak, për lustrim e pastrim të qelqit, madje edhe më shumë. Lehtë mund të shndërrohet në gërryes të
rrumbullakët për gërryerje plotësuese në hapësira të mëdha, me të mund të punohen edhe gërryerjet me fi nesë në këndet më të vogla.
Sistemi i frenimit automatik (ABS) eliminon mundësin e lëndimit të përdoruesit. Doreza e bute me ergonomi të mire garanton përdorim të rehatshëm.
fuqia 220 W
numri i cikleve 8.500–13.000 /min
diametri i pllakës së rrumbullakët
për gërryerje 125 mm
pllaka trekëndëshe e gërryesit 100 x 165 mm
pajisja PO
ekscentriciteti 1,00 mm
valixhja PO
masa 1,9 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »