SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FrezA | KW 1600 EKA
Çmimi :
€192.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | FrezA | KW 1600 EKA
Nëse e keni për qejf punën me dru, atëherë freza Black & Decker, janë vegla e duhur për ju. Me to në mënyre të sakte mund t’i punoni gojëzat, përpunoni këndet dhe në profi le madje mund të formoni vrima të gjata.
Motori i fuqishëm 1200 W apo 1600 W përdoruesit i mundëson që me dirigjues të formon edhe gojëza me diametër më të madh.
Vendosja e bllokadës së boshtit mundëson ndërrimin e thjeshte të turjelave. Butoni për aktivizim është vendosur në dorezë për punë pa rrezik dhe të rehatshme. Butoni i siguresës parandalon aktivizimin e
rastësishëm të frezës. Tre apo katër dhëmbëzore përforcuese
6 mm, 6,35 mm, 8 mm, 12,7 mm.
fuqia 1.600 W
nr. i rrotullimeve në ngasjen normale 11.000–28.000 /min
sqepi i mekanizmit për montim në mm 6, 6.35, 8, 12,7
bllokada e qarkut PO
thellësia e frezimit 0–60 mm
diametër më i madh i frezës 42 mm
valixhja PO
masa 5,1 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »