SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabine zjarrfikese 72X63X13cm e kompletuar
Çmimi :
€129.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabine zjarrfikese 72X63X13cm e kompletuar me tub 20m dhe lidhje 2".Kabine zjarrfikese 72X63X13cm e kompletuar me tub 20m dhe lidhje 2".

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/1534 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »