SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emigrimi ne Canada
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '13
ID e produktit :
2181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme pregaditjen e aplikcainit fillestar(individual dhe familjar) per emigrim ne Canada (mbushjen e aplikacionit, CV-ne sipas formatit Canadez dhe aplikimin online per punekerkues). Cmimi fillestar 50 euro.

Kontakti: 045 596 500
ose na shkruani ne e-mail: bimi.nebihu@hotmail.com

Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Tetovë, Tetovo, Macedonia
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »