SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N.N Plluzhina-GROUP
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
ID e produktit :
21815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
N.N Plluzhina-GROUP, eshte themeluar ne Kroaci ( 1980) pastaj ka filluar pas lufte me ndertime ne te gjithe Kosoven (prej vitit 2000).

Eshte nje firme ndertimi e cila ofron ndertime te larta, te uleta, fasada, instalime te ujit etj.
Ka tradite mbi 30 vjeqare ne ndertime dhe eshte e certifikuar nga shume organizata te ndryshme nderkombetare si : CDF etj.

" Investimi tek ne eshte investim i sigurte "

Tel: 00377 44 332 002, 00377 44 747 510

Email: plluzhinag@gmail.com

Fb: N.N Plluzhina-GROUP
Informata rreth publikuesit
pg
Skënderaj
+37744747510
Prishtinë, Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »