SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Printer HP LaserJet Pro 400 M401dn
Çmimi :
€366.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printer HP LaserJet Pro 400 M401dn bardh e zi. Printer me cilesi dhe opsione profesionale, por ne nje pakete te perballueshme per shtepi apo zyra. Printoni ne levizje me opsione printimi mobile dhe perdorni aplikacione per te printuar direkt permes internetit. Shpejtesia e printimit:
35 faqe per minute Cilesia:
Deri ne 1200x1200dpi Vellimi i rekomanduar:
750 - 3000 faqe ne muaj Teknologjia e printimit:
Lazer

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3270 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »