SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP All-in-one (Printer, Skaner, Fotokopje) 2515
Çmimi :
€59.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HP All-in-one (Printer, Skaner, Fotokopje) 2515. Kompakt, me stil, por edhe i lire dhe i thjeshte per tu perdorur per punet e perditshme. Shpejtesia e printimit:
8 faqe per minute (zeze) dhe 5 faqe per minute (ngjyra) Vellimi rekomanduar:
300 - 400 faqe ne muaj Teknologjia e printimit:
HP Thermal Inkjet Ekran: 1.1" (2.8cm) Cilesia:
Deri ne 4800x1200 (ngjyra) dhe deri ne 600dpi (zeze) Skaneri:
Flatbed, 1200dpi, 24bit, 216 x 297mm Fotokopja:
Deri ne 600x300 dpi

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3268 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »