SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP All-in-one (Printer, Skaner, Fotokopje) 1050A
Çmimi :
€42.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HP All-in-one (Printer, Skaner, Fotokopje) 1050A. Kompakt, me stil dhe i lehte per tu perdorur. I pershtatshem per shtepi qe duan nje zgjidhje te lire dhe qe e ben punen me kontrolle te thjeshta dhe konsum te ulet energjie. Shpejtesia e printimit:
5.5 faqe per minute (zeze) dhe 4 faqe per minute (ngjyra) Vellimi rekomanduar:
250 - 500 faqe ne muaj Teknologjia e printimit:
HP Thermal Inkjet Cilesia:
Deri ne 4800x1200 (ngjyra) dhe deri ne 600x600 (zeze) Skaneri:
Flatbed, 1200dpi, 24bit, 216 x 297mm Fotokopja:
Deri ne 600dpi me maksimumi 10 kopje per dokument

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3267 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »