SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektor Acer DLP Video Projector PX112
Çmimi :
€345.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Projektor Acer DLP Video Projector PX112. Lidhja me SVGA, 2700 Lumen dhe Raport Kontrasti 12000:1.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3273 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »