SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skaner HP Scanjet 300 Flatbed
Çmimi :
€94.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skaner HP Scanjet 300 Flatbed. Shkurtoni kohe me shpejtesine e skanimit dhe kontrollet intuitive. Perfitoni dokumenta super te detajuar me rezolucion te larte. Cilesia e skanimit:
Deri ne 4800dpi 48bit Permasat e siperfaqes se skanimit:
216x297mm Shpejtesia e skanimit:
Rreth 21 sekonda per nje foto me ngjyra 10x15cm; rreth 30 sekonda per te skanuar nje dokument dhe procesuar ne OCR

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3272 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »