SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius WebCam - FaceCam 320
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius WebCam - FaceCam 320 • Rezolucioni: 640 x 480 pixels • Imazhi Sensorit: VGA pixel deri ne 30fps • UVC • Mikrofon i Integruar • Punon me sistem: Microsoft Windows XP, 7, MAC FaceCam 320 ofron një imazh të qartë dhe është i përshtatshëm për video personale dhe biseda.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3299 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »