SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius WebCam - Eye 312
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius WebCam - Eye 312 • Rezolucioni: 640x480pix • Vendosur ne Mikrofon • Per Laptop dhe Desktop • Punon me sistem Windows XP, Windows 7 • Mikrofon i Integruar • Blister Package Menjehere ne kohe reale bisedim me ze dhe me figure.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3298 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »