SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius Headse
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius Headset • Kufje per telefona celular • Kufje me mikrofon dhe Buton thirrje • HS-M220 • Ngjyra: E Kuqe

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3363 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »