SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius Speaker 5.1
Çmimi :
€114.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius Speaker 5.1 • 120Wat Fuqi e pergjithshme: RMS • Modeli: SW-HF5.1 4500 • Bokset jane per: Tv, Dvd, • Boks Set prej 6 copesh dhe me pult komandimi

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3404 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »