SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bëjm gavrimin e Drurit, Xhamit dhe Gurrit sipas dëshirës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '17
ID e produktit :
22668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë gavrimin e të gjitha llojeve të drurit, gurrit dhe qelqit sipas porosis suaj.

Me këtë art Skulpturor mirremi që nga viti 1980.

Gjindemi në Prizren, Rr. Zahir Pajaziti 59/14.

Kam marrë pjesë në shumë ekspozita vendore dhe ndërkombtare si: Prizren, Pejë, Gjilan dhe Prishtinë. Kurse në ato ndërkombtare në: Zvicër, Belgjikë, Francë dhe Luxemburg, kam shpërblime ndërkombëtare me medalje të arta në akademin e arteve europiane viti 2008.

Facebook: www.facebook.com/pages/Shkelzen-Gashi-Skulptor-Kosovar/214332471933414?id=214332471933414&sk=photos_stream 

Me respekt maestro/skulptor:
Shkelzen Gashi - Prizren

Tel. +377 44 640 816
Informata rreth publikuesit
L
Prizren
044 691 551
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »