SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genius Speaker
Çmimi :
€31.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
22673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Genius Speaker • 2Wat • Praktik per tu mbajtur me vete • Rikarikueshme • Magnet & Stick-n-Go • Modeli: SP-i400 • Metalike dhe ngjyra lejla • Perdoret per Ipod, Ipad,

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/3446 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »