SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vikendica ne Brezovice
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '14
ID e produktit :
2271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është ekstra luksoze posedon të gjitha elementet për një vikend perfekt familjar.
Ka hapsirë të mjaftueshme me 6 dhoma gjumi si dhe oborr të madh të rregulluar shumë bukur.

• Shtëpi 3 katëshe
• 330 m2
• Dy salona
• Dy kuzhina
• Gjashtë dhoma gjumi
• Nxemje
• 3 Banjo
• Ballkon
• Sauna

Lokacioni: Shtëpia gjendet në Brezovicë Informata e shitjes: Çmimi 370.000€ I negocushëm
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »