SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NTSH PESHOJA PESHORE ELEKTRONIKE Esitme 6 vite garancion
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '13
ID e produktit :
2279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania NTSH “PESHOJA “

Ju ofron këto shërbime:

• Shitjen
• Montimin
• Certifikimin
• Kalibrimin
• Hibridizimin (Modernizimin) e peshoreve.
Gjithashtu ju ofrojmë: Servisimin Elektronik dhe Mekanik.

NTSH “PESHOJA” është biznes me traditë të vjetër familjar që nga viti 1866 dhe është kompania e vetme në Kosovë dhe Shqipëri që është e Autorizuar nga IMLK-ja për kryerjen e punëve apo shërbimeve të cekura më lart.
Për çdo informatë, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në numrat e telefonit në vijim:

Tel Zyrtar: 044309404
049309404
044126908
044186630

Gjithashtu, ju ofrojmë shërbime 24/7 për më shumë informata vizitoni Webfaqën tonë www.peshoja-ks.com. 
Na kontaktoni në: info@peshoja-ks.com ose peshojavaga@yahoo.com
Referencat:
Pikat Doganore në Republikën e Kosovës
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte në Kosove & Shqipëri
Depot e Naftës (Petrol Company, Hib Petrol)
etj.

PESHORE ELEKTRONIKE "Esit" perfaqesues i autorizuar ekskluziv me garancion deri ne 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks.com 
Informata rreth publikuesit
peshoja
Prizren
044 309 404
Rr. Jonit Nr: 11 Prizren/Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »