SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Televizor dhe Komod
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '14
ID e produktit :
22893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes televizorin NEO me permasa 60-40-50. Eshte i perdorur por ne gjendje shume te rregullt. Çmimi për televizor: 30 Euro Gjithashtu shes edhe komoden per televizor me permasa 70-46-45. Komoda ka dyer te xhamit me gjithësej tre dollapa. Çmimi per komode: 30 Euro Per personin qe deshiron të i blej komplet, bej zbritje pra jo 60 por 55 Euro. *Arsyeja e shitjes: Ndrrim i orendive dhe paisjeve.
Informata rreth publikuesit
Vlonjat
Fushë Kosovë
049648945
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »