SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefon Liber
Çmimi :
€39.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon liber ne stil antik. Dekorativ dhe Funksional mjaft cilesor, i perbere nga materiale druri dhe bronzi. Dimensionet: 26x15x15

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4049 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »