SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Abazhure
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Abazhur komodine me formen e kulles eiffel. Trup i qendrueshem metalik dhe kapele. Dimension: 43 cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4062 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »