SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Abazhur komodine
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Abazhur komodine i perbere nga material cilesor metalik dhe xhami. Model qe risjell origjinalitetin e abazhureve te vjeter gjerman. Dimension: 37cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4061 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »